Červen 2007

Kniha návštěv právě pro Vás

22. června 2007 v 21:50
Kniha návštěv je zde http://www.weblight.cz/book/?id=33811 a trvalý odkaz na ní jsem umístila do menu vlevo. Děkuju za návštěvu a povídejte si, milí milovníci ibišků :o)


Tak plyne ibiščí čas...

14. června 2007 v 22:38 | J.
Ibiščí život tak nějak běží ve starých kolejích... některé rostliny jsou hojně obaleny květy a kvetou a kvetou.... Dopřávám jim každodenní dostatečnou zálivku (mám je ve výhni přímého slunce od 9 ráno asi do 14 hod odpoledne), a navečer nebo večer je rosím mlžičem, a ony s povděkem roztahují lístečky :D
Hezký den!

Dnešní červené přivítání

4. června 2007 v 18:08 | J.
Včera jsem tu psala, že červený určitě někdy vyfotím a protože stojí v rohu, nějak jsem si nevšimla, co na mě chystá. O to větší překvapení to dnes bylo..... takže fotky.

Zataženo a slunce nesvítí

3. června 2007 v 18:13 | J.
Dnes je neděle - celý týden byl poměrně zatažený a žádné velké horko, takže ibišky dostávaly vodu jen nezbytně nutnou. Červenožlutý se ve středu předvedl se 4 květy najednou, pokud vím, bylo to teprve podruhé za ty tři roky co ho mám.... podívaná náramná, škoda jen že je to vždy pouhých pár hodin. Ten červený s fialovo-růžovým okem také vykvetl opravdu pěkným velkým květem, ale opravdu nějak nestíhám fotit... stejně ten květ vypadá trochu jinak než loni, to oko je letos probarvené tmavě červenou barvou.... slibuju, určitě ho vyfotím. Mám tu z loňska dva růžové, z toho jeden konečně nasadil ke květu, ten druhý zvesela bujně zeleně roste a poupata si nechává sám pro sebe, podobně tak oranžový s fialovým okem, roste pěkně, ale na květ zatím nenasazuje.... Jinak jsem ráda že sem chodíte na návštěvu, protože zjišťuju, že je kolem mě mnohem (virtuálně kolem) více podobných a kytičkových nadšenců a že si tu nepíšu coby opuštěný ibiščí blázen :o)

Přeju Vám a Vašim ibiškům pěkný zbytek neděle a pokud možno pohodový pracovní týden....