Martin přijel na bílém koni, ibišky kvetou a vánoční kaktus odkvétá

11. listopadu 2007 v 10:39
Já mám takové dloužky vůči tomuto blogu, ale dnešní Martin na bílém koni mi kříží moje časové plány a dnešní ráno bylo ve znamení hlásání od mé drahé polovičky: "Kvete liška, viděla jsi jí?" a tak tyto blogovací dluhy napravuji. Tento ibišek (říkám mu liška) je sluníčko mého ibiškového srdce a nekvetl už asi dva týdny a tak jsem vzala i foťák. Ibišek - zřejmě původem z Hawaie - na pozadí se sněhem vypadá opravdu dojemně! Ten oranžový s červeným žilkováním kvete jako ďas a dnes má nachystaných asi 10 poupat. Na závěr fotky květů vánočního katusu, který se jako každoročně zbláznil a vykvetl dlouho před vánocemi (právě odkvétá).

A ještě vánoční kaktus (právě odkvétá):
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 iva iva | Web | 13. listopadu 2007 v 19:33 | Reagovat

Tak ty ibišky jsou opravdu nádherné.Taky poslední dobou nemám moc času na blog a občas ani na ty moje kytky.Omluvou snad je že jich mám moc.Dost mi vadí že je brzo tma a pak se mi nic nechce dělat.A na počítač jsem většinou až čtvrtá,poslední z rodiny.Tak ať vám to hodně kvete teď v zimě je to potěšující.Iva z blogu pokojovky

2 Jitka Jitka | Web | 21. listopadu 2007 v 12:29 | Reagovat

Můj kaktus právě odkvetl, ibišek má ještě nějaká poupata. a tak se dočkám ještě nějaké nádhery. mám jeden ibišek oranžový. Tři orchideje, z nichž dvě kvetou a třetí se chystá. nemám na pokojové květiny moc místa ani podmínky. Zato na jaře ožije zahrada.Už se na to zase těším.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama