Úspěšný rok 2008 všem ibiščím nadšencům

1. ledna 2008 v 18:55
a jejich miláčkům, to Vám ze srdce přeju. Jsem přesvědčená o tom, že ti kdo milují ibišky, musí mít ibiščí srdce celé ze zlata :o) . Tak a teď věcněji: z Dafralu dnes přišel zajímavý e-mail, ve kterém se praví toto:

"NOVINKA ROKU ! Elektronický katalog rostlin na CD
Katalog bude obsahovat přibližně 200 fotografií ibišků, pelargonií, kamélií a passiflor. Fotografie budou ve velkém rozlišení, tudíž se budete moci detailně kochat Vašimi oblíbenci (z praxe víme, že to jsou zejména ibišky:-), ale snad Vás nadchnou i ty další...). Čísla u fotek slouží k objednávce. Kromě obrázků, na kterých celé CD stojí, bude k dispozici seznam a ceník. Těšit se též můžete na bonus. Nyní se zpracovává návrh designu CD, kalkulují se náklady a vybírají ty nejkrásnější fotky. Během prvních dvou měsíců by mělo být vše hotové a poté začneme s přijmem objednávek. Vydání katalogu na CD plánujeme na jaře 2008! O přípravě i vydání budete včas informováni. Mnozí nedočkaví nás již upozorňují na svůj zájem, ale můžeme Vás uklidnit, dostane se na všechny."

Web Dafralu naleznete zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 2. ledna 2008 v 15:51 | Reagovat

Přeji dobrá den a mnoho zdraví a úspěchů s našimi ibiščími miláčky.

Podívala jsem se na novinky zahrady Dafral - samozřejmě na ibišky a je mi jasné, že tam spadnu v objednávce za hezkých pár set korun - ale nelituji, protože to, co jiní prokouří a prohýří já věnuji alespoň mému obrovskému - no nedá se říci koníčkovi, ale pořádnému KONI. Jak říká můj manžel, že u mě to už přechází skoro v závislost. Ale z té se léčit nenechám.Tak mi napadlo, že pokud byste něco objednávala, tak se můžeme domluvit a pak případně povyměnit "miminka". Já už teď vím, že jich budu objednávat asi 5-6 (levandulový plný, šedozelený, modrošedý, hnědý, atd - takové jsem našla na a teď nevím jestli australských nebo amerických stránkách.Jsou úžasné, tak si udělám radost.

Každý den kontroluji ty ibišky od Vás a zatím jsou OK, jen u jednoho (bude to nejspíš ten žlutý plnokvětý) mi zežloutly 2 listy. Takže ještě jednou mnohokrát děkuji, mám radost.

Mějte se pěkně.

Jarka

2 Jitka Jitka | 2. ledna 2008 v 18:04 | Reagovat

Posílám pěkný pozdrav, paní Jarko :o) - já fakt tehdy měla strach, že to ibiščí dítě  pomrzne, jsem ráda že se tak nestalo a že mnohovrstvý obal z igelitek splnil svojí mrazuvzdornou funkci. Ty žloutnoucí listy určitě nevadí, to je nedostatkem slunce, i moji miláčči kvetou jen minimálně, schází jim světlo a teplo. Uvidíte, na jaře Vám to všechno vykvete jako děs. Mějte se pěkně!!! Jitka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama