Duben 2008

Není to úplně poplašná zpráva!

11. dubna 2008 v 22:05
Dnes se mi dostal do ruky papírový leták OBI, ve kterém se tvrdí, že OBI prodává (10.-14.4.) za cca 99,- Kč ibišky Hawai a u nabídky je vyfocený ten červenožlutý.... viz obrázek (to je moje fotka, tedy ne to co je v letáku OBI)

Mě kdosi líčil, že se to už jednou stalo, podobný inzerát četl, běžel do OBI a neměli nic!!! Zkusím se tam zítra zastavit a uvidím....

----------------------------------------------------------------------------------
Hlášení sobotu 12. dubna: v OBI Praha Ruzyně ibišky mají, ale pouze jednobarevné.... jsou to podfukáři, takhle balamutit lidi! Tipla bych si, že kdyby se člověk ohradil, budou v OBI tvrdit že červenožluté byly, ale bohužel pro velký zájem že jsou rozebrány. Já se chtěla podívat, jestli náhodou nebude jiná dvoubarevná kombinace, případně budou-li ty červenožluté, že vám to tady napíšu. Nevadí, snad příště.

----------------------------------------------------------------------------------

V komentářích čtenářka Jana upozorňuje (navečer 12.4.), že v Litoměřickém OBI červenožlutý koupila. Díky za zprávu!!!

Dnešní hlášení

6. dubna 2008 v 21:54 | J.
Hezky zdravím všechny ibiščí nadšence - máme se tak trošku pořád stejně. Já jsem přepracovala fotogalerii včetně ibiščích miláčků - odkaz je v levém pruhu nahoře IBIŠKY V MOJÍ FOTOGALERII (nebo zkopírovaný odkaz, on ten zdejší redakčák dokonce umí vykopírovat myší i xhtml, to teda zírám).

Ale zpět ke kytkám: trošku mi tady poletují ty mrňavé mrchy, takže jsem začala zalévat do mističek pod květníky. Když byly ty slunné dny (to je jen taková vzpomínka, teď máme tady na teploměru necelé tři nad nulou a 82 procent vzdušné vlhkosti, a když vyjdete ven, je tam nepříjemně studeno a pěkně lezavo), to horko za oknem mě donutilo k docela vydatné zálivce. Ten kousek ze Sardinie je stále naživu, ale nic nedělá - proto předpokládám, že přežije, když už je naživu půl roku...

Nebojte se, zase to vypukne. Mám na ibišácích řadu poupat a už se tu a tam těším z prvních květů. Zase vezmu foťák a budu Vám ty miláčky sem nahrávat, slibuju. Pěkný den :o)